Przedstawiciel handlowy - specjalista ds sprzedaży produktów i usług reklamowych

TRYB PRACY
Zdalne
Dział
Sales
Doświadczenie
Senior
Wymiar pracy
Full time

Opis Stanowiska Pracy

Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego specjalizującego się w sprzedaży produktów i usług reklamowych. Rola obejmuje pozyskiwanie marek do kampanii reklamowych w aplikacji mobilnej, analizę potrzeb klientów, negocjacje umów oraz budowanie trwałych relacji. Oferujemy możliwość pracy z największymi światowymi markami, rozwój kariery oraz konkurencyjny system prowizyjny.

Kogo poszukujemy?

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Aktywne pozyskiwanie firm/ marek do przeprowadzenia kampanii reklamowych w aplikacji mobilnej
  • Rozpoznawanie i analizowanie potrzeb klientów
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert dedykowanych pod indywidualne potrzeby klientów
  • Spotkania z klientami
  • Negocjacje handlowe
  • Pośrednictwo w podpisywaniu umów, ustalaniu warunków umów i procesowaniu umów

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i kontaktach biznesowych
  • Nastawienie na realizację celów oraz konsekwencja w działaniach
  • Umiejętność organizowania czasu pracy w zależności od KPI i stawianych celów
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientami

Oferujemy

  • Możliwość pracy z największymi markami w Polsce i na świecie
  • Praca w bardzo doświadczonym zespole z możliwością szybkiego zdobycia doświadczenia
  • Szanse na rozwój i awans zawodowy
  • Udział w innowacyjnym i przyszłościowym projekcie z obszaru metaversum
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • More open positions